Сравнение
Добавьте товары для сравнения
0
Мій кошик

Аромалампи

Ароматерапія один із самих приємних варіантів для зміцнення здоров'я, підтримки молодості і краси, розслаблення і релаксації. З допомогою природних олій можна створити у своєму будинку атмосферу любові і тепла, свіжості і чистоти, затишку та благополуччя.
Ароматизацію приміщення можна проводити різними способами. Деякі з них вимагають наявності спеціальних предметів і знань, а інші дуже прості. Але в будь-якому випадку для початку вам варто вибрати і купити аромалампу.

Види аромаламп

Електрична аромалампа

Найефективніший спосіб - це використання електричної аромалампи. Вона складається з нагрівального елемента і чаші. Електрична аромалампа являє собою спеціальне обладнання, яке шляхом нагрівання сприяє випаровуванню і розщепленню ефірних масел на найдрібніші частинки, повністю зберігаючи їх корисні властивості. Серед переваг такого способу ароматизації можна відзначити наступні:
 1. Низьку витрата ефірного масла.
 2. Стійкість аромату в приміщенні.
 3. Простота у використанні.
 4. Безпека (відсутнє джерело відкритого вогню).
 5. Можливість задати потужність роботи.

 

Керамічна аромалампа

Більш бюджетний варіант і не менш ефективний - це використання звичайної керамічної аромалампи, яка своїм дизайном дозволить створити більш романтичну обстановку у вашому будинку. Вона також складається з глибокої чаші й підставки для свічки. У хорошої аромалампи відстань між дном чаші і джерелом відкритого вогню повинна становити не менше 10 сантиметрів.

 

Як користуватися аромалампою?

У чашу заливається вода і додається 1-2 крапельки масла на 5 квадратних метрів кімнати (в середньому на загальну площу – 5-7 крапель, але не більше 10), потім підпалюється свічка. Ароматична вода починає плавно випаровуватися, наповнюючи кімнату чарівним ароматом. Важливо стежити за тим, щоб вода в чаші не закінчувалася, інакше масло просто згорить.

 

Важливо пам'ятати, що ароматизація приміщення не повинна тривати довше 2 годин. А якщо ви новачок в цій справі, то вам вистачить 20-30 хвилин.

 

Застосування аромаламп

За допомогою ефірних масел ви можете в кожній кімнаті створити особливу, неповторну атмосферу, яка надасть сприятливий вплив на ваше життя.
Спальня – це царство сновидінь і марень, місце, де кожна людина розслабляється і відновлює сили для наступного дня. Відповідно, аромати в спальні повинні бути заспокійливими, ніжними, проганяти безсоння. Це лаванда, герань, шавлія, жасмин, троянда, неролі, сандал.
Вітальня – місце для зустрічі друзів і просто приємних людей. В хорошій вітальні всі активно спілкуються, веселяться і розважаються. Отже, в повітрі повинні витати тонізуючі аромати, що допомагають розслабитися. Це ефірні масла цитрусових, іланг-ілангу, ванілі, кедра.
Робочий кабінет – кімната, в якій люди багато думають і вирішують важливі завдання. Тут потрібні запахи, що підвищують працездатність, концентрацію уваги, розкривають здібності інтелекту. Підійдуть масла м'яти, лимона і бергамота.
На кухню люди приходять смачно поїсти і просто приємно поспілкуватися. Однак це місце часто відштовхує своїми запахами затхлості, жиру, несвіжої їжі. Як це виправити? Провести ароматизацію кухні, використовуючи масла, що збуджують апетит. Це лимон, мандарин, розмарин, м'ята, кориця, ваніль, гвоздика, базилік.
Нарешті, ванна і туалет. Ось де завжди потрібна дезінфекція повітря від сторонніх запахів, підвищеної вологості і грибків. Вам в допомогу олії сосни, ялини, ялиці, лимона, грейпфрута, евкаліпта і чайного дерева.

Інтернет-магазин Арома Інтер пропонує широкий вибір, як керамічних, так і електричних аромаламп, а також ефірних олій для них. Оплата здійснюється зручним для Вас способом, а доставка здійснюється у всі міста України.

 

Сортування:
Відображення:
Вгору