Сравнение
Добавьте товары для сравнения
0
Мій кошик

Антистрес

Заспокійливі ефірні олії

Щоденні подразнення, хвилювання, образи, обурення, тривога послаблюють запаси життєвої енергії, провокують хвороби і передчасне старіння організму. А регулярні проблеми навалюються на кожному кроці, досить часто не виходить просто добре виспатися, що провокує втому і нервове настрій.

Ароматерапія - це метод лікування людини з використанням ароматів, сприяє відновленню нестабільного душевного і фізичного стану здоров'я. Допоможуть впоратися зі стресом і відновити сили ефірні масла заспокійливі, які впливають на центральну нервову систему через нюхові рецептори. Так само правильно підібрані комплекси здатні нормалізувати психоемоційний стан і навіть вирівнювати гормональний фон. Чарівне емоційний вплив обумовлено натуральністю ефірних масел, які сприятливо впливають на психіку і розумову діяльність.

Ефірна олія - ​​це запашне летюча речовина, що виділяється з листя, деревини, квіток, плодів, насіння різноманітних рослин. Найбільш ефективно заспокоюють нервову систему такі ефірні масла: лаванда, бергамот, шавлія, жасмин, пачулі, кедр, герань, валеріана, базилік. Так само до антистресовим аромамасла можна віднести цитрусові масла: грейпфрут, лимон і мандарин. Досконально підібрана композиція дозволяє дуже просто вибрати і купити заспокійливу ефірне масло з певним напрямком.

Це може бути суміш натуральних аромамасел для міцного сну, зняття стресу, заспокоєння або розслаблення. У нашому інтернет магазині «AROMA inter» розміщені ефективні композиції з оптимально підібраними компонентами:

«Антистрес» - лимон, неролі, троянда, лаванда, бергамот і герань.
«Солодкий сон» - лаванда, аніс, м'ята, апельсин.
«Релакс» - мирра, кориця, сандал, полин, кипарис, лаванда, м'ята, фенхель.
«Міцний сон» - шавлія мускатний, лаванда, апельсин, вербена.
«Заспокійлива» - м'ята, лаванда, евкаліпт, шавлія.
Ефірна олія від стресу можна застосовувати в аромалампи, аромамедальони, аромакурильниці, або накапати трохи олії на серветку або хустку і розмістити в приміщенні в будь-якому зручному місці. Аромалампи є найдоступнішим і популярним методом ароматерапії. Якщо правильно підібрати аромалампу, то вона зможе естетично доповнити стильне оформлення приміщення. Аромамедальйон - це маленьке прикраса-посудину схожий на мініатюрну вузькогорлих вазочку. У них наливають ароматичні масла і носять на шиї, як звичайні кулони. Масла випаровуються повільно, тому їх аромат відчувається тривалий час.

Наша компанія «AROMA inter» надає можливість вибрати для себе заспокійливі ефірні масла, аромати яких Вам дуже сподобаються. Ретельно підібрані композиції принесуть задоволення, а доступна ціна допоможе використовувати їх регулярно.

Вгору