Сравнение
Добавьте товары для сравнения
0
Мій кошик

Базові масла

Натуральні базові масла

Жирні олії рослинного походження є незамінним продуктом для натуральної косметології. Їх використовують як базу для приготування цілющих або доглядаючих засобів для шкіри, нігтів, волосся.

Існує безліч різновидів жирних масел, кожне з яких має свої нюанси застосування. Все розмаїття ділять на дві групи.

 • Тверді олії мають щільну, але м'яку консистенцію при кімнатній температурі. Вони моментально тануть при зігріванні у руках або на водяній бані. Це властивість робить їх особливо зручними при догляді за тілом та волоссям в домашніх умовах.
 • Рідкі олії являють собою маслянисту субстанцію. Це легкі ніжні речовини, які швидко вбираються шкірою, не ушкоджуючи структуру клітин і не утворює жирної плівки.

Компанія «Арома Інтер» представляє широкий каталог базових рослинних олій, вироблених з добірного натуральної сировини, вирощеної в природних умовах.

Переваги використання в косметології

Досвідчені практикуючі косметологи рекомендують купити базове масло замість косметичної продукції з синтетичних речовин. Методика використання в догляді натуральних компонентів має масу переваг, обумовлених унікальними властивостями рослин, дарованих людству щедрою природою.

 1. На відміну від синтетичних і миловарних базових складів, натуральні жирні олії виробляють із рослинної сировини із застосуванням безпечних методів (холодне або гаряче пресування, випарювання, екстрагування, рафінація). Ці технології мають менший показник кінцевого виходу продукції, але дозволяють зберегти повний комплекс корисних властивостей, притаманних вихідного природного матеріалу.
 2. Основну частину складу базових масел складають ненасичені жирні кислоти. Ця група речовин характеризуються високим рівнем регенеруючих, поживних і зволожуючих властивостей. Кожен вид рослинних олій має власні особливості, але всі їх можна використовувати в ролі самостійного омолоджуючого і відновлювального засобу або як базу для більш складних рецептів.
 3. Рослинні жирні олії містять велику кількість легко засвоюваних вітамінів і мінералів, які надають виражену омолоджуючу і протизапальну дію, нормалізують обмінні та дренажні процеси в клітинах, ефективними антиоксидантні агентами. Цим обумовлені властивості масел, що надають шкірі еластичність і тургор, позбавляючи від дрібних косметичних дефектів, уповільнюють процеси старіння, захищають від шкідливих зовнішніх впливів.
 4. Натуральність походження забезпечує високу біологічну активність продукту і сумісність з тканинами організму. Базові масла швидко проникають вглиб шкіри, нігтів, волосся і служать відмінною транспортною речовиною для ефірних масел, рослинних відварів і інших натуральних інгредієнтів.

Різноманіття чудодійних косметичних засобів на базі жирних олій

Сучасні жінки, які приділяють увагу догляду за здоров'ям і красою, замість арсеналу готової косметичної продукції на синтетичній основі, надають перевагу купівлі жирного масла, щоб на його базі готувати ефективні і нешкідливі засоби з додаванням натуральних компонентів:

 • Маски для обличчя, волосся чи тіла;
 • Очищаючі лосьйони;
 • Антицелюлітні обгортання;
 • Аплікації для відновлення і омолодження тканин;
 • Масажні масляні суміші;
 • Захисні креми.

Рецепти, засновані на природних інгредієнтів, ввібрали мудрість різних народів. Цілющі властивості перевірені віковим досвідом застосування та доведено науковими дослідженнями.

Сортування:
Відображення:
Вгору