Сравнение
Добавьте товары для сравнения
0
Мій кошик

Тонізуючі

Тонізуючі ефірні масла

Натуральні ароматичні олії здатні регулювати психологічний і фізіологічний самопочуття. Підбадьорливі тонізуючі масла призначені відновлювати життєву енергію, боротися зі стресовими ситуаціями і негативними емоціями. Допомагають збадьориться і вийти зі стану сонливості і втоми.

У каталозі нашого інтернет-магазину «AROMA inter» розміщена аромакомпозіціі аромат бадьорості, яка здатна подарувати бадьорість духу і прилив сил, поліпшити швидкість реакції, підвищити розумову і фізичну діяльність. Така композиція складається з масел лимона, кедра, вербена, розмарину і ялівцю.

Для досягнення чинного ефекту тонізуюча суміш ефірних масел може використовуватися декількома способами:

  • використовуючи спеціальну аромалампу;
  • приймаючи тонізуючу ванну;
  • надягаючи аромакулони;
  • застосовуючи аромакосметікі, яку можна виготовити додаючи всього кілька крапель в традиційну;
  • під час відвідування сауни;
  • додаючи до базового масажному маслу.

Відмінним представником тонізуючих ефірних масел так само виступає натуральна композиція «Не забувай» для поліпшення пам'яті, компонентами якої є масла розмарину, чебрецю, літсея кубеба, базиліка, гвоздики і лимона. Активізує мислення, знімає перевтому, усуває ознаки депресії, збільшує можливості запам'ятовування. Відновлює сили, покращує працездатність.

Тонізуючу аромамасло підвищує уважність, стійкість організму до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища, нормалізує роботу нервової системи, підвищує впевненість у собі, усуває нервозність і сонливість. До тонізуючим ефірним оліям відноситься масло апельсина, яке прийнято використовувати на основі його заспокійливих, релаксирующих, тонізуючих, антисептичних, протизапальних та імуностимулюючих властивостей. Тонкий і м'який аромат апельсинового масла допомагає поліпшити настрій і емоційний стан. При цьому знімаючи втому, позбавляючи від порушень сну, тривоги, нервозності і занепокоєння.

Відмінним партнером для апельсинового масла вважається ефірна олія лаванди, яке часто використовується при нервозності, стресі, перепадах настрою, появи безсоння. Так само часто використовуються як самостійно, так і в композиціях такі тонізуючі аромамасла як: пачулі, м'ята, аніс, іланг-іланг, базилік, гвоздика, ялівець, чайне дерево, герань, евкаліпт, літсея кубеба, чебрець. Масла можуть комбінуватися і взаємодоповнювати один одного.

Компанія «AROMA inter» надає можливість купити тонізуючі аромакомпозіціі за доступними цінами. Ефективне дію яких допоможе Вам не тільки відновити енергію після перевтоми, але і активізувати процеси мислення і засвоєння інформації.

Вгору