Вже більше 15 років компанія Aroma Inter є лідером на українському ринку косметичних масел і ароматерапії. У 1998 році засновник і генеральний директор компанії, Андрій Богацький, вперше привіз з Криму невелику партію ароматичних масел, які дуже швидко припали до душі клієнтам в Одесі.

Саме тоді ми задумалися над тим, як можна сприяти загальному оздоровленню людей за допомогою повністю натуральних компонентів. З тих пір наш асортимент і кількість клієнтів постійно розширювалися і вже через три роки ми переросли в невелике виробництво. Те, що почалося, як сімейний бізнес і захоплення східною філософією, виросло у велике підприємство, яке постачає свою оригінальну продукцію у всі регіони України, країни СНД та Європи.

Компанія  Aroma Inter  першою на українському ринку розробила та налагодила випуск композиції ефірних масел, які в наш час дуже цінуються споживачами.

Сьогодні компанія щільно взаємодіє з кваліфікованими фахівцями та організаціями у сфері як традиційної, так і нетрадиційної медицини. Ми залучаємо різних медичних і наукових експертів для розробки наших продуктів. Так, ми співпрацюємо з НДІ ім. І. М. Сєченова, а кандидат біологічних наук, визнаний авторитет у галузі ароматерапії, Любов Григорівна Дудченко, є нашим консультантом і автором декількох ароматичних композицій.

Компанія Aroma Inter принципово не використовує синтетичні компоненти. Всі наші масла повністю натуральні і ми ведемо дуже ретельний контроль якості кожної партії продукції.

На сьогоднішній день нашими партнерами є найбільші мережі аптек і супермаркетів в Україні: АКС, Тіра, Полімед, Анкор, Космо, Таврія В, ЗдоровЯ, Фармастор, Watsons, ProStore, Eva, ТАС Фарм, Наша аптека, Аптекар, Астра Фарм, Вежа Фарм, Економ аптека, D. S., Велика Кишеня, АТБ, Копійка, Рецептика, Здоров'я, Топ Фарм, Лікар, Пані апетка,Вітамін, Соціальна Аптека, Аптека Низьких Цін, Сальве і багато інші мережі.

Крім того компанія Aroma Inter всіляко сприяє поширенню знань про ароматерапії. Aroma Inter регулярно проводить майстер – класи, співпрацює з кафедрою косметології і аромології Харківського фарм університету.

 

Але яких би успіхів не досягала компанія, наша мета залишається колишньою: сприяти загальному оздоровленню людства і гармонізації відносин між людьми.